Gerçek Sonuçlardan Elde Edilen Keşif Hikayeleri

Bire bir rehberlik danışanlarının, atölye çalışmaları  ve/ veya grup meditasyon katılımcılarının paylaşımlarından bazıları…

"Diyetimde ve yaşam tarzımda kalıcı değişiklikler yapmama yardım etti"

İlk başta bir rehberle çalışma konusunda biraz şüpheliydim, ama katıldığım için çok mutluyum! Sevgili Öykü, bütüncül dengeye giden yolculuğumda inanılmaz bir destek ve rehber oldu. Onun rehberliği ve desteği sayesinde kendimi fiziksel ve zihinsel olarak çok daha iyi hissediyorum.

Esra F. (26)
Tasarımcı
Artık hayata çok farklı yerden bakıyorum

"Onun sakin sesi ve derin bilgisi sayesinde meditasyon pratiğinde büyük ilerlemeler kaydettim. Her seans, içsel huzurumu artırmama ve stresle başa çıkmama yardımcı oldu. Öykü Hanım, her katılımcının ihtiyaçlarına özen göstererek meditasyonu kişiselleştiriyor, grup çalışmalarında bunları gördüm. Bu da deneyimi daha anlamlı kılıyor. Onun rehberliğinde kendimi daha odaklanmış, enerjik ve dingin hissediyorum. Kendisine teşekkür ediyorum ve meditasyonun hayatımdaki bu olumlu etkilerini daha fazla kişiye yayması için onu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim."

İrem Y. (43)
Mali Müşavir
Meditasyonun ne olduğunu ve neye yaradığını ilk defa bu kadar net anladım.

“Eğitim saatlerinde yaptığımız meditasyonlardan çok fayda aldım. Çünkü özdisiplinde zorlanan biriyim ve kendi başıma daha az yapabiliyorum. Grup içinde olmak, eğitmenin etkisi ile beraber yapılan meditasyonun etkisinde ve sürdürülebilirliğinde artış sağladı. Meditasyonun ne olduğunu ve neye yaradığını ilk defa bu kadar net anladım. Tek başına olduğumda da sürdürmeye gayret edeceğim. Sık sık grup meditasyonlara katılmayı düşünüyorum.

Burak T. (39)
Satın Alma Uzmanı
İç Huzur ve Denge Arayışında Harika Bir Yolculuk

Meditasyon deneyimim boyunca, öğretmenimizin rehberliğinde derin bir içsel yolculuk yaşadım. Eğitmenimizin sakin ve anlayışlı sesiyle, zihnimdeki gürültüyü yatıştırabildim. Her seans, beni rahatlatmanın ve iç huzuru bulmanın farklı yollarını keşfetmeme yardımcı oldu. Anlama ve anlatma gayreti, samimiyeti size direkt geçiyor. Sırtınızda sürekli sizi destekleyen bir el var gibi hissediyorsunuz. Meditasyon pratiğini daha önce denemiş olsam da, eğitmenim sayesinde derinlemesine anlamını ve nasıl uygulanacağını daha iyi kavradım. Kendimi her seans sonrası daha dengelenmiş ve enerjik hissediyorum. Öykü Hanım, sadece meditasyonu öğretmekle kalmayıp bireysel ihtiyaçlarınıza uygun yaklaşımlar sunarak deneyiminizi zenginleştiriyor. Onun rehberliğinde meditasyon, sadece bir egzersiz değil, aynı zamanda bir yaşam anahtarı haline geldi. Minnettarım ve bu deneyimi herkese tavsiye ederim.

Elif Ç. (32)
İnsan Kaynakları Müdürü

Kendinizi Keşfetmeye Hazır mısınız?

Bireylere hayatlarındaki dengeyi bulmaları için güç veriyorum. Kendini gerçekleştirmeyi, öz disiplini ve bilgeliği keşfedebilirsiniz.